YAŞAM BOYU ÖĞRENME VE STRATEJİ GELİŞTİRME DERNEĞİ 11 YAŞINDA
![](http://www.yasamboyuogrenme.org/wp-content/uploads/2022/08/YBOD-11-YASINDA.png)
Yaşam Boyu Öğrenme tarafından tarihinde yayınlandı
Bireysel olarak donanımlı, aile, toplum, iş ve yaşamda değer katan güçlü bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Eğitim ve Kişisel Gelişim Uzmanı, Yazar Adem KARAFİLİK, GÖLBAŞI – Şehit Sebahattin Koçak Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrencilere yönelik bir Devamı…
Yaşam Boyu Öğrenme ve Strateji Geliştirme Derneği üyesi yazarlarımız bu yıl ikincisi düzenlenen Pursaklar 2.Kitap Günlerinde kitapseverlerle buluştu. Yükseliş Yayınları ve Yükseliş Kişisel Gelişim Standında kitaplarını imzalayan yazarlarımız okurların sorularını cevapladı. Kitapseverler ile ayaküstü hasbihal Devamı…
Yaşam Boyu Öğrenme ve Strateji Geliştirme Derneği Genel Başkanı Eğitim ve Kişisel Gelişim Uzmanı / Yazar Adem KARAFİLİK Fuarda söyleşiye gelen değerli konuklarla sohbet ederek, kitabını takdim etti. Dernek Başkanı Adem Karafilik konuklar ile söyleşileri Devamı…
0 yorum